poniedziałek, 17 lutego 2014

Daily #3

Hej! Na prawdę przepraszam Was za moją nieobecność! Muszę jakoś nadrobić posty na blogu, więc biorę się do roboty! Dzisiaj lekki post o tym co u mnie słychać, bo nie było mnie ponad tydzień!
Ferie dobiegły końca. Wypoczęłam i wyleniuchowałam (nie ma takiego słowa ;p) się na dobre! Z moich planów wypaliło chyba jedno: pojechać do Trójmiasta. Były to tylko dwa dni, ale świetnie bawiłam się z moim bratem na zwiedzaniu tego i owego. Przyjechałam na prawdę zmęczona, ale cieszę się, że udało mi się pierwszy raz pojechać gdzieś bez rodziców. Odwiedziłam wszystkie największe centra handlowe i Starbucksa, którego u mnie w Bydgoszczy niestety nie ma!
Na początku tygodnia dostałam najlepszą propozycję jaką mogłam kiedykolwiek dostać! Nie będę za dużo zdradzać, ale jest możliwość, że zacznę działalność nieco muzyczną! Bardzo się z tego cieszę. Niestety odległość nie pozwala mi do końca zrealizować mojego marzenia i nie wiem czy to wszystko wypali. Mam nadzieję, że taka okazja się jeszcze powtórzy, a ja będę trochę starsza bym mogła sama decydować i jeździć po całej Polsce.
Ah... Przeżyłam tegoroczne walentynki jako singielka (tak jak wszystkie walentynki). Kocham pretekst, że mogę siedzieć w ten dzień przed telewizorem, puszczać romansidła i jeść słodycze bez wyrzutów sumienia. Tym razem nie byłam aż tak całkowicie sama, ponieważ spotkałam się z przyjaciółką, która została dodatkowo u mnie na noc. Było na prawdę świetnie! To było miłe spędzenie zakończenia ferii...

W weekend postanowiłam przyłożyć się do nauki, bo przecież nie zrealizowałam najważniejszego planu: uczenie się. Ah, trochę jest na siebie zła, bo mam kilka sprawdzianów w tym tygodniu i teraz muszę robić wszystko na ostatnią chwilę. Mam nadzieję, że się zmobilizuję i zaliczę wszystko na dobrą ocenę. Trzymajcie za mnie kciuki!
No, no ! Trochę się rozpisałam, ale co się dziwić! Brakowało mi tego!
Następna notka będzie o moich tunelach w uszach. Będziecie tym zainteresowani?!

Zdjęcia z dzisiejszego posta są z mojego instagrama, na którego zapraszam! klik

3 komentarze:

  1. Ja też już skończyłam ferie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja chetnie poczytam! fajne zdjecie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja też tak mam, że na ostatni moment uczę się..

    OdpowiedzUsuń